tito Zeytinyağı Aroması 250 ml RN5424

tito Zeytinyağı Aroması 250 ml RN5424

Kozmetik / Cilt Bakımı / Cilt Bakım Yağları / Bakım Yağları
USD 22 In stock
$22.00 $48.00 45% OFF Promosyon Sadece 1 Gün
Rated 5/5, 67 Reviews

Özellikler ve Bilgiler

tito Zeytinyağı Aroması 250 ml RN5424

İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Aroma vericinin adı: Zeytinyağı aroma verici bileşen listesi: Monopropilen glikol, aroma verici maddeler çözünürlük: Yağda çözünür fiziksel yapısı: Sıvı lot no: Geriye dönük izlenebilirlik açısından, tüm hammaddelerin ve ambalaj malzemelerinin lot numaraları kayıtları tutulmaktadır. Aroma vericinin net miktarı: 250 ml aroma vericinin eklenebileceği gıdalar: Türk gıda kodeksi gıda katkı maddeleri yönetmeliği'nde, türk gıda kodeksi aroma vericiler ve aroma verme özelliği taşıyan gıda bileşenleri yönetmeliği'nde ve dikey tebliğlerde yer alan düzenlemelere uygun olarak, izin verilen bitmiş ürünlerde, ilgili sınırlamalar dikkate alınarak kullanılır. Yönetmelik ve tebliğlerde gerekli bilgiye ulaşılamadığında, ilgili ülkenin kanun düzenleyici kurumlarına danışılabilir. Özel muhafaza/kullanım koşulları: Serin ve kuru yerde, rutubetsiz ortamda, orjinal ambalajında muhafaza ediniz. Isı ve ışıktan koruyunuz.
Bu üründen en fazla 20 adet sipariş verilebilir. 20 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

tito Zeytinyağı Aroması 250 ml RN5424

tito Zeytinyağı Aroması 250 ml RN5424

tito Zeytinyağı Aroması 250 ml RN5424